Calendar of Events

Říjen 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Junioři v gólové přestřelce podlehli Třinci, v utkání padlo třináct branek

Ludmila Bočková, ilustrační foto: Ronald Hansel - B r n o / T ř i n e c – K sobotnímu zápasu vyjeli brněnští junioři na led třineckých Ocelářů. Celé utkání se neslo v duchu vyrovnaného boje, skóre se měnilo téměř každou chvíli a diváci se tak na stadionu rozhodně nenudili. Jakub Malý a Petr Žák se dokázali v utkání prosadit hned dvakrát, nakonec však body zůstávají v Třinci.

Dorost rozhodl utkání s Přerovem ve třetí třetině, Schnattinger udržel druhé čisté konto v sezóně

Matouš Vojáček, ilustrační foto: Martin Tajč - B r n o – Třicet minut před polednem odstartoval duel dorostenců mezi Kometou a Přerovem. Úvodní perioda branku nepřinesla, ale gólových šancí bylo vidět hned několik. Skóre se otevřelo až po polovině utkání, kdy dostal Sedláček Kometu do vedení. Ve třetí části domácí hráči přidali další dvě branky a rozhodli o svém vítězství. Svou druhou vychytanou nulou v sezóně se blýskl Michael Schnattinger.

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …