Pátek
Sobota
Neděle

Béčko si proti Kopřivnici připisuje šestou domácí výhru v řadě

Jakub Ruč, ilustrační foto: Roman Kantor. - B r n o – Béčko chtělo proti Kopřivnici navázat na vysokou výhru proti Hodonínu. Po přestřelce v první třetině se podařilo modrobílým ovládnout druhou dvacetiminutovku. Svěřenci trenéra Konečného dokázali odolat i mohutnému závěrečnému tlaku Kopřivnických a připsali si tak už šesté domácí vítězství v řadě.

Juniorka šesti góly sestřelila pražskou Slavii, Šalé čtyřbodový

Filip Krůza, foto: Roman Kantor - P r a h a / B r n o – K dalšímu ligovému utkání se brněnští junioři vydali do hlavního města, kde vyzvali pražskou Slavii. Kometa se vedení ujala v úvodních minutách a svého soupeře už nenechala vyrovnat. Ve všech třech třetinách vstřelila vždy po dvou brankách a po jasném vítězství 1:6 si tak zpět domů odvezla tři body.