Calendar of Events

Červen 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

11. ročník srazu kamionů se blíží, Kometa bude u toho

Redakce - B r n o – Rádi bychom Vás pozvali na 11. ročník skvělé akce, které budeme již čtvrtým rokem součástí. Níže naleznete letáček s podrobnostmi a také se můžete podívat, jak to v Bukovince vypadalo minulý rok. My tam v sobotu budeme, a co vy? Těším se na Vás! Kometa Brno a Nadační fond Kometa. Náhled videa ZDE.

Filip Pyrochta: Po každém tréninku chodím domů strhaný, ale je potřeba se na sezónu dobře připravit

Roman Zajíček, foto: Jiří Grulich. - B r n o – Obránce Filip Pyrochta si může v Kometě odškrtnout první měsíc. Společně s týmem se připravuje na novou sezónu a usilovně pracuje na kondici, která je nezbytná pro každého hokejistu. Suchá část přípravy však míří do svého cíle, hráče v tomto období čekala pořádná fuška a za toto úsilí je bude čekat od 29. června zasloužená dovolená. Poté hokejisty brněnské Komety čeká led. Na něj naskočí od 22. července.

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …