Karel Gott a hosté

9.3.2019

19.00

Otevření haly pro návštěvníky koncertu: v 17:30

Začátek koncertu: 19:00

 

Účinkují: Karel Gott s kapelou Pavla Větrovce
Hosté:
Marta Kubišová s orchestrem Petra Maláska
Marek Ztracený se skupinou
Ilona Csáková
Jiří Zonyga

Koncertem provede moderátor Vlasta Korec.

V sobotu 9. března 2019  se do brněnské DRFG areny vrátí absolutní legenda české populární hudby, český šlágrový zpěvák číslo 1, herec a malíř, pan KAREL GOTT.  Rok 2019 je navíc výročním v jeho bohatém uměleckém i osobním životě. Jsme proto velmi rádi, že mistra můžeme po letech uvítat v Brně a zažít tak společně předpremiéru jeho blížících se kulatin. A nebudeme sami. Na jednom podiu se vedle Karla Gotta představí i skvělí hosté.

Je nám velkým potěšením, že svoji účast přislíbila další velká česká hudební osobnost, paní Marta Kubišová, která zazpívá za doprovodu orchestru Petra Maláska. Chybět nebude ani zpěvačka s velkým hlasem, Ilona Csaková. Mladší generaci bude reprezentovat Marek Ztracený se svojí skupinou, který se podílel na posledním albu Karla Gotta a moravské barvy bude hájit zpěvák Jiří Zonyga. Celým večerem vás provede skvělý moderátor a speaker rádia Impuls – Vlasta Korec.

Věříme, že spolu s Karlem Gottem za doprovodu kapely Pavla Větrovce a jeho hosty, zažijeme nezapomenutelný noblesní večer plný hitů, vzpomínek, nostalgie i radosti, který nás všechny, jak na podiu, tak v publiku nabije novou energií do jara a léta 2019.