José Carreras

6.5.2017

20.00

José Carreras poprvé a naposledy v Brně. Poslední světové turné je nazvané Final world tour a zdejší fanoušci mají štěstí, že se zastaví i v České republice. V DRFG Areně vystoupí v sobotu 6. května 2017.

Legendární tenor José Carreras, kterého proslavily procítěné interpretace zejména Verdiho a Pucciniho děl, ale především mnohaleté působení v hvězdném triu Los Tres Tenores (Tři tenoři) spolu s Plácidem Domingem a Lucianem Pavarottim, ohlásil na příští rok své poslední světové turné. Je nazvané Final world tour a zdejší fanoušci mají štěstí, že se zastaví i v České republice.

Carreras vystoupí společně s filharmonií pod taktovkou maestra Davida Gimeneze. „Brněnskému publiku nabídnu program složený z melodií a motivů z opery, operety a muzikálu. Doufám, že zdejší posluchače skladby nadchnou, protože jejich melodie jsou překrásné. Vášeň a emoce, pocity z hloubi mého srdce a duše, jsou právě to, co se v těchto skladbách snažím vyjádřit prostřednictvím svého hlasu. Navíc je skvělé, že mohu zazpívat poprvé a naposledy v tomto báječném městě,“ nechává se slyšet Carreras, který oslavil v roce 2014 návrat na operní scénu titulní rolí v nové opeře El Juez (Soudce). I jedna árie ze Soudce by měla v Brně zaznít.

 

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v internetovém předprodeji sítě Ticketpro.

Exkluzivní přeprodej v síti Ticketpro : https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Search?e=JOSE+CARRERAS