DANIEL LANDA

27.10.2018

20.00

DANIEL LANDA 50

 

Pouštění diváků: 18:30

Začátek koncertu: 20:00

 

Touha je žít,“ cituje Daniel Landa svůj úspěšný singl jako hlavní slogan svého velkého jubilejního turné.

Český rockový zpěvák, hudebník a skladatel Daniel Landa si přímo na své 50. narozeniny nadělí opravdu veliký dárek! Po 3 letech, kdy se mu podařilo svolat desítky tisíc fanoušků na svůj Velekoncert v pražských Letňanech, opět vystoupí před českým a slovenským publikem na 6 exkluzivních halových koncertech.

Připravuje se velkolepá show se speciálním pódiem uprostřed haly, které se vyrábí pouze pro toto narozeninové turné. Diváci se mohou těšit také na světelné a pyrotechnické efekty a také velkoplošné LED projekce, díky kterým budou mít diváci stále skvělý výhled ze všech míst v hale.

Kromě svého 50. jubilea oslaví koncerty Daniel Landa, jakožto velký vlastenec, také 100. výročí republiky.

Na koncertech zazní největší Landovy hity, které provázely celou jeho dosavadní hudební kariéru. Koncerty doprovodí vynikající rocková kapela složená z Landových dlouhodobých spoluhráčů a kamarádů. Jako pěvecký host vystoupí mladý talent Přemysl Pálek, hvězda nového uvedení Landova prvního muzikálu Krysař v pražském Divadle Kalich.

Turné se těší obrovském zájmu diváků, finálový koncert v Praze je již teď beznadějně vyprodaný. Brněnské diváky Landa navštíví 27.10.2018 v DRFG Areně. „Vím, že tady mám velmi silnou základnu, jak v bojových sportech, tak i v dalších oblastech. Mám tu v podstatě druhou rodinu,“ říká Daniel o Brnu a zve všechny své fanoušky.

Nenechte si ujít toto jedinečné turné, na kterém o emoce nouze nebude.

Poslední vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti TICKET ART, www.ticket-art.cz.