27
28
29
30

Kometa měla na ledě Třince dobře rozehraný zápas, slibný náskok ztratila v poslední třetině

Roman Zajíček, foto: Caroline Elizabeth Zalud - T ř i n e c – Pátý duel semifinále play-off se tentokrát hrál v menší třinecké aréně sousedící s tou, kde hrají extraligu senioři. Kometa ve skromnější hale po dvou třetinách vedla a měla více ze hry. Jenže v posledním dějství během minuty přišla o vedení, soupeř navíc ještě přidal rozhodující úder čtyři minuty před koncem a vede tak v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy 3:2. Brno bude doma v pátek od 17:30 odvracet mečbol.

Startuje charitativní aukce dresů z uplynulé sezony 2023/2024

Redakce - B r n o – Ve středeční dopoledne byla zahájena aukce dresů z nedávno skončené extraligové sezony. Vydražit můžete bílé dresy, ve kterých hráči Komety odehráli play off a také modré dresy ze základní části. Výtěžek z aukce poputuje na Nadační fond KOMETA. Cílem tohoto fondu je podporovat rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Vyvolávací cena jednoho konkrétního dresu je 1953,- Kč, přičemž zájemci mohou využít funkce "Kup teď!" Konec dražby, která běží na www.sportovniaukce.cz, je plánován na 1. května v 19:00.