Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Chtěl jsem udělat to nejlepší pro svůj tým, popisuje vítěznou trefu Peter Mueller

Daniel Kinc, foto: Michal Eger. - B r n o – Běžela 54. minuta třetího čtvrtfinálového duelu mezi Kometou a Hradcem Králové. Útočník Martin Erat byl ve své šanci faulován a rozhodčí nařídil trestné střílení. K tomu se postavil Peter Mueller, rozjel se a – proměnil! Americký snajpr v barvách Komety svým druhým gólem v zápase rozhodl vyrovnané utkání, po kterém Brňané vedou v sérii s Hradcem Králové 3:0 na zápasy. Čtvrtý duel je na programu hned v sobotu v DRFG areně.

Michal Kuba, Pavel Kuba, foto: Michal Eger. - B r n o – I třetí čtvrtfinálový duel dovedli hokejisté brněnské Komety do vítězného konce. O výhře rozhodl ve třetí třetině při trestném střílení Peter Mueller, do té doby se hrála vyrovnaná partie. „Zjednodušili jsme naši hru a ve třetí třetině náš výkon gradoval," řekl po konci utkání brněnský obránce Jan Štencel.