Calendar of Events

Říjen 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Sedmnáctka dvakrát porazila Slovensko, Jakub Brabenec rozhodl první duel

Filip Krůza, foto: Ronald Hansel (Český hokej). - S k a l i c a / H o d o n í n - Hokejová reprezentace České republiky do sedmnácti let se čtyřmi hokejisty brněnské Komety v nominaci odehrála dva přátelské zápasy proti vrstevníkům ze Slovenska. První střetnutí hrané ve Skalici dospělo až do prodloužení, které po komeťácké souhře se Stanislavem Svozilem rozhodl povedenou individuální akcí Jakub Brabenec. V úvodním zápase nastoupil také Ivo Sedláček, který si jako jediný z Brňanů zahrál utkání hned dvě. V tom úterním si navíc připsal asistenci. S ním se v Hodoníně v reprezentačním dresu představil také obránce Patrik Fajmon.

HANTEC DUEL - Tomáš Malec | Tomáš Bartejs

Redakce - B r n o – Nová sezóna přináší pro fanoušky brněnské Komety ještě jednu novinku, a tou jsou duely brněnských hokejistů ve znalostech brněnského nářečí - hantecu. Jako první se zákeřným otázkám rozhodli čelit obránci Tomáš Malec a Tomáš Bartejs. V anketě fanoušků byl na vítězství favorizován slovenský zadák, jestli svého mladšího jmenovce vskutku předčil, se dozvíte v následujícím videu. Soupeře do druhého kola Hantec duelu vám představíme před domácím zápasem proti Zlínu na sociálních sítích brněnské Komety.

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …