Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Dorost slaví první výhru za tři body! Napínavý duel v Přerově rozhodla až třetí třetina

Matouš Vojáček, foto: Roman Kantor - P ř e r o v – Dorostenci Komety vyjeli v sobotu do Přerova, kde v pravé poledne odehráli druhé kolo nové sezóny. Během první části hry byly k vidění hned čtyři branky. Domácí se dostali dvakrát do těsného vedení, ale Brňané nalezli vždy odpověď. Po bezbrankové druhé periodě, tak rozhodla až ta poslední, kde výhru za tři body trefil modrobílým František Němec.

Junioři nestačili na pražskou Spartu, o výsledku rozhodla druhá třetina

Filip Krůza, Ondřej Souček, foto: Vít Novák. - B r n o / P r a h a – Juniorka Komety se v pátek vydala do hlavního města, kde měla od 18 hodin naplánovaný zápas na ledě Sparty. Brňané se přesilovkovým gólem sice dostali do vedení, ale domácí vstřelili v druhé třetině tři branky a rozhodli o tom, že všechny body zůstanou po výsledku 5:2 v Praze. Šanci spravit si chuť budou mít junioři hned v sobotu proti Kladnu.

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO DRFG ARENY

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO DRFG ARENY KOMETA GROUP, a.s., se sídlem Křídlovická 911/34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 262 96 195, a KOMETA GROUP, spolek, se sídlem Křídlovická 34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 449 90 014 (dále společně jen ,,provozovatel“) jako provozovatel DRFG areny v souvislosti s prevencí šíření …

Utkání mládeže – ZNOVU PRO VEŘEJNOST

Doposud se hrála utkání mládeže za zavřenými dveřmi, od 14. srpna se však může hrát znovu před diváky. Na všechny mládežnické zápasy hrané v DRFG areně budou vyčleněny sektory C a D na sezení. Vstup do areálu bude probíhat pouze VIP vstupem z ulice Poříčí jak bylo zvykem v minulých sezonách. Vstupné je zdarma Klub …