Calendar of Events

Srpen 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

V juniorce to bude tvrdší a rychlejší hokej, těší se na novou sezónu Jakub Brabenec

Matouš Vojáček, Foto: Vít Novák - B r n o - Jakub Brabenec v minulé sezóně dokráčel s dorostem po skvělých výkonech až na závěrečný turnaj do Ostravy, kde si modrobílí vybojovali stříbrné medaile. Pro samotného Brabence to byla výborná sezóna, když zaznamenal v sedmadvaceti utkáních 57 kanadských bodů. To je však již pouze minulost. Na nadějného hokejistu čeká nová výzva, jelikož se z dorostu přesunul k juniorům a odbyl si již i suchou část přípravy.

Čtveřice komeťáků se podívá na kemp reprezentační šestnáctky

Filip Krůza, foto: Karel Švec (Český hokej). - B r n o – Česká hokejová reprezentace do šestnácti let má před sebou prázdninový kemp. Výběr hlavního trenéra Petra Hakena se na přelomu července a srpna ve dnech 27. 7. až 1. 8. sejde v Břeclavi. Brněnská Kometa bude mít na akci šestnáctky početné zastoupení. Z kádru modrobílého dorostu se kempu zúčastní brankář Michael Schnattinger, obránci František Němec s Matějem Prčíkem a útočník Roman Otava.

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …