Calendar of Events

Srpen 2018

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Národní tým do 17 let uspěl i ve druhém přípravném duelu proti Švýcarsku

Daniel Kinc, foto: Juniorský hokej - B r n o / R o m a n s h o r n – Druhé utkání z celkové porce tří duelů ve třech dnech měla na kempu ve Švýcarsku na programu reprezentační družina do 17 let. Národní tým proti domácímu výběru směle navázal na den starou výhru, druhý duel dokázal otočit a znovu zvítězil - tentokrát 5:2. Celé utkání odehrál opět také brněnský forvard Jakub Malý. Poslední duel je na programu opět v sobotu, a to od 11:00.

Reprezentační sedmnáctka začala sezónu vítězně. Asistencí se podílel Jakub Malý

Šimon Albrecht, foto: Karel Ševc - B r n o/ R o m a n s h o r n – Začátkem týdne na led poprvé skočil reprezentační výběr do dvaceti let a v Brně se dvakrát utkal se Švýcarskem. Do ostrých duelů se teď žene i výběr do sedmnácti let pod taktovkou Karla Berana. V prvním ze tří utkání proti Švýcarsku si též mladí talenti poradili na výbornou a zvítězili 4:2. Asistencí se na výhře podílel útočník Jakub Malý, který si v této kategorii odbyl reprezentační premiéru.

ALEXANDROVCI – VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Velká letní soutěž s ALEXANDROVCI! Nakupte vstupenky na European tour 2019 do konce srpna a budete automaticky zařazeni do slosování o zájezd do Ruska a dalších 100 tradičních ruských cen. Více informací a kompletní pravidla naleznete na www.alexandrovci.cz/soutez …