28
29
30

Souboj s tradičním pražským rivalem. V neděli hraje Kometa na Spartě

Daniel Kinc, foto: Ivo Dostál - B r n o – První čtvrtina extraligového ročníku se pomalu chýlí ke konci, v neděli má nejvyšší hokejová soutěž na programu dvanácté kolo. Kometu čeká duel s rivalem ze Sparty, v pražské O2 areně se dá opět očekávat vypjaté utkání s parádní atmosférou v největší hokejové hale u nás. Utkání startuje před kamerami ČT Sport v 15:00.

Michal Kuba, Pavel Kuba, foto: Ivo Dostál. - B r n o – Páteční večer přinesl domácí souboj Komety s libereckými Tygry. Po divoké první třetině ztráceli Brňané jedinou branku. Na svůj tlak ale modrobílí už nenavázali a v repríze předloňského finále padli. „Netahali jsme za kratší konec. Měli jsme dost šancí, ale vlastními chybami jsme dali Liberci šanci odvést si tři body," říkal po utkání obránce Ondřej Němec.

ELÁN – MEET and GREET

BRNO, DRFG Arena  20. 10. 2018 Informace pro navstevniky Meet & Greet vstupenek naleznete zde: https://www.dropbox.com/s/w8r4w6wua3y3z8u/MEET_GREET_BRNO_ELAN.pdf?dl=0         …

ALEXANDROVCI – VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Velká letní soutěž s ALEXANDROVCI! Nakupte vstupenky na European tour 2019 do konce srpna a budete automaticky zařazeni do slosování o zájezd do Ruska a dalších 100 tradičních ruských cen. Více informací a kompletní pravidla naleznete na www.alexandrovci.cz/soutez …