Calendar of Events

Květen 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19ALEXANDROVCI 2019
20
21
22Habera a Team 2019 Tour
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Česká reprezentace zvládla i další těsný zápas s Německem, Zaťovič skóroval a byl hráčem zápasu

Filip Krůza, foto: FB Česká hokejová reprezentace - B r n o – Český hokejový národní tým má za sebou čtvrteční odvetu zápasu s Německem. Hokejisté našich západních sousedů se rychle ujali dvoubrankového vedení, jenže během chvíle srovnali. Další branky pak padali až ve třetí třetině a Češi zopakovali výsledek z předchozího dne a zvítězili 5:4. Vyrovnávací trefu na 2:2 zajistil krásným sólem Martin Zaťovič. Útočník Komety si pak připsal i asistenci. Jeden bod najdeme také v kolonce brněnského obránce Jana Štencla, který však po konci zápasu v kempu reprezentace skončil.

Libor Zábranský: Nejsilnější momenty? Když mě kluci nechali jako prvního zvednout pohár

Václav Trávníček, Roman Zajíček, foto: Jiří Grulich. - B r n o – Coby hlavní kouč vedl Libor Zábranský A-tým Komety nepřetržitě od února 2016. Bilance? Předkolo play-off, dva mistrovské tituly v řadě, jedno čtvrté místo. „Pro tuto chvíli s koučováním končím, byly to fantastické roky, ale vzhledem k tomu, co všechno mám na starosti, bude pro mne i mé zdraví jenom dobře, když si dám od stresu na střídačce trošku pauzu,“ říká otevřeně majitel brněnského klubu, jenž se chce nyní více soustředit na management Komety či svoji účast ve výstavbě multifunkční arény na Výstavišti.

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …