Calendar of Events

Duben 2018

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Junioři si zpestří přípravu turnajem v Karlových Varech, na úvod je čeká německý Mannheim

Matouš Vojáček, foto: Jiří Grulich - B r n o – Do startu nové juniorské sezóny zbývají tři týdny a přípravy jsou v plném proudu. Svěřenci Jana Zachrly mají za sebou již dvě přípravná utkání. Nejdříve zvládli utkání se Vsetínem, následně i Havlíčkovým Brodem. Teď je čeká náročný turnaj v Karlových Varech, jenž proběhne od 17. do 19. srpna. Junioři odehrají během tří dnů tři utkání. Hned na úvod je čeká úřadující mistr Německa - Jungadler Mannheim, v sobotním podvečeru nastoupí proti domácí Energii. V neděli celý turnaj vyvrcholí zápasy o umístění.

Výhry v přípravě jsou dobré pro naše sebevědomí, uvědomuje si Petr Holík

Roman Zajíček, foto: Ivo Dostál. - B r n o – Čtvrteční zápas mezi Kometou a Spartakem Moskva se musel líbit. Za polovinou prázdnin byl k vidění pohledný hokej, hrálo se ve vysokém tempu, duel byl okořeněn velkým množstvím šancí a gólů. Porazit kvalitního soupeře z KHL v silné sestavě, to se jistě počítá. Na plnohodnotnou hokejovou zábavu se přišlo podívat takřka 5000 diváků, kteří viděli vítězství domácího mužstva v poměru 4:2. U dvou gólů byl i útočník Petr Holík, pro kterého to byl vůbec první zápas letní přípravy.

ALEXANDROVCI – VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Velká letní soutěž s ALEXANDROVCI! Nakupte vstupenky na European tour 2019 do konce srpna a budete automaticky zařazeni do slosování o zájezd do Ruska a dalších 100 tradičních ruských cen. Více informací a kompletní pravidla naleznete na www.alexandrovci.cz/soutez …