Calendar of Events

Únor 2020

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Juniorka rozstřílela Liberec, forma Dominicka Vašíčka pokračuje

Filip Krůza, foto: Vít Novák. - B r n o – Junioři Komety vstoupili do posledního týdne soutěže O Pohár DHL domácím zápasem proti Liberci. Brňané gólmana soupeře zasypali více než padesáti střelami, z nichž pět skončilo až v síti. Nakonec zvítězili jasně 5:1. Útočník Dominick Vašíček si, stejně jako Karel Dufek a Jan Holemý, připsal tři body. Jeho vynikající forma tak stále trvá. V posledních pěti zápasech vstřelil pět gólů a na dalších dvanáct nahrál. V tabulce produktivity celé soutěže je tak už pouze jediný kanadský bod od prvního místa.

Libor Zábranský o pohybu v kádru Komety: Nevylučuji další změny

Roman Zajíček, foto: Jiří Grulich. - B r n o – Pokud byste chtěli volat majiteli Komety Liboru Zábranskému, ozvou se dvě možnosti. Buď je momentálně nedostupný, nebo má obsazeno. Ano, konec ledna se blíží a přestupové okno se pomalu uzavírá. V úterý se daly věci do pohybu a podle slov samotného hlavního kouče a šéfa klubu, intenzivně se dál jedná o dalších posilách. Co všechno Libor Zábranský prozradil?

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …