Calendar of Events

Únor 2018

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Svůj přesun do Brna vnímám jako obrovskou příležitost, říká americký útočník Peter Mueller

Václav Trávníček, foto: archiv. - B r n o – Získal medaile na mistrovství světa osmnáctek i dvacítek, dvakrát startoval na seniorském šampionátu, k tomu přidal téměř tři sta zápasů v NHL. Nyní bude americký útočník Peter Mueller oblékat dres Komety! „Kamarádi mi posílali videa fanoušků a atmosféry na stadionu a vypadalo to úžasně. Už se vážně nemůžu dočkat, až nastoupím před nejlepšími fanoušky v lize,“ hlásí třicetiletý rodák z Bloomingtonu, jenž se k brněnskému týmu přidá v průběhu července.

Kometa představuje útočníka s pověstí střelce. Přichází americký hokejista Peter Mueller

Roman Zajíček, Václav Trávníček. Foto: archiv. - B r n o - Kometa těsně před koncem června přivádí do svého týmu novou tvář. Útočné řady rozšíří americký hokejista Peter Mueller, který má bohaté zkušenosti ze zámořskou NHL, ale také s evropskými soutěžemi. Svou zemi rovněž reprezentoval na mistrovství světa všech věkových kategorií, z turnaje osmnáctiletých a dvacetiletých má zlato a bronz. Poslední sezónu strávil v EBEL v dresu Salcburku, dříve působil i ve švédském Malmö nebo švýcarském Klotenu. Jeho statistická čísla hovoří jasně, jedná se o velmi produktivního hráče. V loňské sezóně odehrál 57 zápasů s bilancí 19 branek a 42 asistencí - 61 bodů, což činí průměrně víc než bod na utkání.

Předprázdninové akce v DRFG Areně

Zpříjemněte si dlouhé večery návštěvou jedné z kulturních akcí pořádaných v naší DRFG Areně. Navštívit můžete: ,, PIRÁTI Z KARIBIKU:PROKLETÍ ČERNÉ PERLY“, film doprovázený živou hudbou nebo koncert skupiny DEEP PURPLE. Podrobné informace hledejte v našem kalendáři akcí. …