Pátek
Sobota
Neděle

Daniel Kowalczyk bude v zámoří bojovat o bronz proti Spojeným státům

Ludmila Bočková, foto: Matthew Murnaghan / Hockey Canada - B r n o / D a w s o n C r e e k – Českým hokejistům do devatenácti let se v semifinále World Junior A Challenge nepodařilo proti Rusům zopakovat výsledek ze základní skupiny a národní tým si tak zahraje o bronz. Soupeřem bude tým Spojených států, který podlehl Kanadě East po samostatných nájezdech. Utkání začíná v neděli ve 20:00 hodin našeho času, o medaili bude v národním dresu bojovat také brněnský obránce Daniel Kowalczyk.

Češi berou v zápase s Rusy bod, Martin Zaťovič si připsal asistenci

Ludmila Bočková, foto: Aleš Krecl / Český hokej - B r n o / M o s k v a – V sobotu nastoupil český národní tým v sestavě s Martinem Zaťovičem a Filipem Pyrochtou do druhého zápasu na turnaji Channel One Cup. Soupeřem byli domácí Rusové, kteří do zápasu vstoupili úspěšněji a po první třetině vedli 2:0. Češi ale dvěma góly ve druhé třetině vyrovnali a v té třetí dokonce zápas otočili, branku na 3:2 vstřelil bývalý Komeťák Hynek Zohorna. Rusové se však o necelé dvě minuty později postarali o srovnání a zápas po skončení základní hrací doby stále neznal vítěze. Utkání nakonec dospělo až do samostatných nájezdů, kde se jediným úspěšným střelcem stal Tkačjov a Rusové tak nakonec berou o jeden bod navíc. Martin Zaťovič si připsal asistenci a stejně tak Jakub Krejčík, který rovněž v minulosti hájil barvy Brna.

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

Termíny veřejného bruslení: Ne 15. 12. 2019   14:00 – 16:00 Ne 22. 12. 2019   17:30 – 19:30 Po 23. 12. 2019   13:00 – 15:00 Stř 25. 12. 2019   13:00 – 15:00 BEZ MOŽNOSTI BROUŠENÍ BRUSLÍ. Ceny veřejného bruslení 60,- Kč dospělí 40,- Kč senioři 40,- Kč děti 6 – 14 let brusle nyní bohužel nelze …