Calendar of Events

Leden 2019

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Odstartoval jubilejní 10. ročník Hokejových víkendů

Roman Zajíček, foto: Vít Novák. - B r n o – Za velké účasti mládežnických hokejistů a profesionálních trenérů brněnské Komety odstartovaly legendární Hokejové víkendy. Úvod desátého ročníku nabídl pestrou paletu tréninků a her. Zaměření bylo zejména na bruslařské dovednosti (hrany, půlměsíce, odšlapování, přechody). Také na kontrolu kotouče, zakončení a hry. Nechyběl i trénink na suchu v nedaleké sportovní hale. Fotografie z HV naleznete v naší galerii. Autorem snímků je Vít Novák.

Češi jsou skvělí hokejisté, je zábava proti nim hrát, říká švédský forvard Elias Lindholm

Filip Krůza, foto: Vít Novák. - B r n o – Jihomoravská metropole zažila velký hokejový svátek. V Brně se koncem minulého týdne na Carlson Hockey Games, posledním dílu podniku Euro Hockey Tour, představila velká řada hvězd světového hokeje. Jedním z hráčů, který brázdí severoamerické ledy a nechyběl v Brně, je Elias Lindholm. Co řekl švédský útočník o výkonech svého týmu, českých hokejistech nebo brněnské aréně?

VARUJEME PŘED SERVEREM VIAGOGO

Upozorňujeme návštěvníky kulturních akcí, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek!!! Prodejní portál Viagogo.com využívají PŘEKUPNÍCI vstupenek. Více informací viz: https://www.coi.cz/ceska-obchodni-inspekce-varuje-pred-serverem-viagogo/ Doporučujeme všem návštěvníkům kulturních akcí pořádaných v DRFG areně Brno, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticket Art: https://vstupenky.ticket-art.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ …