WE WILL ROCK YOU

23.5.2020

14.00

Muzikál ,, WE EILL ROCK YOU“ 23. 05. 2020 v DRFG areně v Brně !!

  1. představení ve 14:00
  2. představení  v  19:00

Sen fanoušků skupiny Queen se stává skutečností! Slavný muzikál „WE WILL ROCK YOU“ míří na turné. Legendární hity jako Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Radio Gaga, We Are the Champions nebo Somebody to Love zazní poprvé v češtině a samozřejmě s živou kapelou.

Rockový muzikál, který na základě písní skupiny Queen napsal Ben Elton, uvidí čeští fanoušci poprvé v dubnu 2020 ve třech českých halách.

Muzikál však není příběhem skupiny Queen, ale vypráví děj ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye!

Tvůrčí tým nesází jenom na hity slavných Queenů, ale i na hvězdné obsazení. Na nabídku producentů kývly nejen hvězdy českých muzikálů i mladí talentovaní zpěváci – Bohouš Josef, Jan Kopečný, Kamila Nývltová, Michaela Nosková, Petr Kutheil, Peter Pecha, Markéta Procházková, Veronika Vyoralová a další.

Tento prestižní muzikálový projekt zastřešuje jeden z nejúspěšnějších českých režisérů a producentů Petr Novotný, který má na svém kontě české premiéry takových světových hitů jako jsou Les Misérables – Bídníci, Jesus Christ Superstar nebo Fantom opery.