The World of Hans Zimmer

15.2.2020

19.30

Nové koncertní turné „The World of Hans Zimmer – Symphony Celebration“ je triumfální ukázkou tvorby jednoho z nejuznávanějších filmových hudebních skladatelů všech dob.
Držitel Oscara, Grammy i Zlatého Globu, Hans Zimmer, je dramaturgem a hudebním režisérem celé show. Dirigentskou taktovku Hans Zimmer svěřil proslulému dirigentovi a dlouholetému spolupracovníkovi Gavinu Greenawayovi. Symfonický orchestr pod jeho vedením bezpochyby přinese celé show intenzitu a učiní z ní nezapomenutelný zážitek.
Narozdíl od turné „Hans Zimmer Live“, které se věnuje kapele Hanse Zimmera a obsahuje tak především skladby nesoucí se v duchu elektroniky, se v rámci turné „The World of Hans Zimmer“ představí filmové skladby speciálně upravené pro velký symfonický orchestr.
Mezi účinkujícími, které Hans Zimmer osobně vybral a požádal o spolupráci, jsou například fenomenální Lisa Gerrard, jejíž mystický hlas diváci jistě znají z filmu Gladiátor, violoncellistka Tina Guo a její nádherná sóla ve skladbách k filmům Počátek, Lví Král nebo Wonder Women, či Pedro Eustache, jehož brilantní flétna zní ve filmech Piráti z Karibiku a Kung Fu Panda.
Fanoušci se mohou těšit na skladby z filmů Lví Král, Gladiátor, Piráti z Karibiku, Poslední samuraj, Temný rytíř, Pearl Harbor, Počátek, Interstelar a další. Velkou novinkou budou také videosekvence z konkrétních filmů na velkoplošných obrazovkách.

Vstupenky Premium VIP
nejlepší místa / samostatný VIP vchod / VIP badge / taška The World of Hans Zimmer / Program

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz – HOMEtickets!!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Plocha a sektory ZTP/P-DISABLED / Sektory ZTP/P-DISABLED jsou vyhrazeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro dvě osoby / ostatní návštěvníci musí mít každý vlastní vstupenku