SNĚHURKA NA LEDĚ

12.12.2020

13.00

Muzikál Sněhurka na ledě dne 12. 12. 2020 v DRFG areně v Brně

Ledová show, kterou na svém turné 2018/2019 a na podzim 2019 vidělo více než 80 000 diváků, byla nadšeně přijata napříč všemi generacemi a postarala se o nezapomenutelný zážitek. To vše zajistil skvěle sestavený tvůrčí tým. Režie se ujal známý slovenský choreograf Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské komedie Sněhurka a sedm závodníků, která je námětem našeho projektu. Roli Sněhurky tančí Ivana Buzková, několikanásobná mistryně České republiky, v hlavní mužské roli exceluje Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. Další postavy ztvárňují nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi na různých mezinárodních soutěžích. Role holoubků například ztvárňuje nejlepší polský taneční pár všech dob, Natalia Kaliszek a Maksym Spodyriev. Na ledě se předvede na padesát krasobruslařů, od šestiletých hvězdiček po několikanásobné mistry republiky. Dechberoucí výkon podávají také vzdušní akrobaté. Hlasy hlavním hrdinům propůjčili Dara Rolins a David Gránský, role vypravěčky se ujala Tereza Kostková, dále uslyšíme Martina Dejdara, Michala Kavalčíka nebo Renatu Drössler.

Brno a Ostrava má jedno dítě do 4 let a do 110 cm v doprovodu jednoho platícího dospělého vstup zdarma, bez nároku na sedadlo.

Vstupenky pro vozíčkáře a zároveň držitele průkazu ZTP/P v ceně 440 Kč a 10 Kč pro doprovod (jedna osoba) – objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz. Jiné slevy NE.

Více informací na stránkách: https://www.ticketportal.cz/